Nonlinear partial differential equations in differential geometry / Robert Hardt, Michael Wolf, editors
Nonlinear partial differential equations in differential geometry / Robert Hardt, Michael Wolf, editors
Ostali autori
Nakladnik
Materijalni opis
xi, 339 str. ; 25 cm
Klasifikacijska oznaka
00B25 Proceedings of conferences of miscellaneous specific interest
 
35-06 Proceedings, conferences, collections, etc.
 
53-06 Proceedings, conferences, collections, etc.
 
49-06 Proceedings, conferences, collections, etc. 49Jxx Existence theories
 
58-06 Proceedings, conferences, collections, etc.
Jezik
engleski
Standardni broj
ISBN 0-8218-0431-6
Građa
Knjigaknjiga
Djelomični sadržaj online

NONLINEAR partial differential equations in differential geometry / Robert Hardt, Michael Wolf, editors. - Providence, R.I. : American Mathematical Society : Institute for Advanced Study, 1996. - xi, 339 str. ; 25 cm. - (IAS/Park city mathematics series ; Vol. 2)
ISBN 0-8218-0431-6


Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2019. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.