Mathematical Biology : II:spatial models and biomedical applications / James D. Murray
Mathematical Biology : II:spatial models and biomedical applications / James D. Murray. 3rd ed
Autor
Murray, James D.
Izdanje
3rd ed
Nakladnik
New York <etc.> : Springer, cop.2003
Materijalni opis
xxv, 811 str. : 298 ilustr. ; 25 cm
Klasifikacijska oznaka
92-02 Research exposition (monographs, survey articles)
 
92B05 General biology and biomathematics
 
92C05 Biophysics
 
92D30 Epidemiology
Jezik
engleski
Standardni broj
ISBN 0-387-95228-4
Građa
Knjigaknjiga
Djelomični sadržaj online

MURRAY, James D.
Mathematical Biology : II:spatial models and biomedical applications / James D. Murray. - 3rd ed. - New York <etc.> : Springer, cop.2003. - xxv, 811 str. : 298 ilustr. ; 25 cm. - (Interdisciplinary Applied Mathematics ; Vol. 18)
ISBN 0-387-95228-4


Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2020. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.