Indian journal of pure and applied mathematics
Brojčani podaci
Vol.1, no.1 (1970)-
Nakladnik
Materijalni opis
25 cm
Napomena
Izlazi dvomjesečno 2006-.
 
Izlazi mjesečno 1973-2005.
 
Izlkazi četvrtgodišnje 1970-1972.
Jezik
engleski
Standardni broj
ISSN 0019-5588 = Indian journal of pure and applied mathematics
 
ISSN 0975-7465 = Indian journal of pure and applied mathematics
 
IJMHAU = Indian journal of pure and applied mathematics
Građa
Časopisčasopis|periodika
Cjeloviti sadržaj online

INDIAN journal of pure and applied mathematics. - New Delhi : National institute of sciences of India : Springer, 1970-. - ; 25 cm
Izlazi dvomjesečno 2006-. - Izlazi mjesečno 1973-2005. - Izlkazi četvrtgodišnje 1970-1972.

Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2020. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.