Annals of the Institute of statistical mathematics (AISM)
Brojčani podaci
Vol.1, no.1 (Aug.1949)-
Materijalni opis
26 cm
Napomena
Izlazi 3 puta godišnje 1963.-.
 
Izlazi godišnje -1962.
 
Opis prema vol.5.
 
1988.-1998. Kluwer Academic Publishers, 1999.- Springer.
Jezik
engleski
Standardni broj
ISSN 0020-3157 = Annals of the Institute of Statistical Mathematics
 
ISSN 1572-9052 = Annals of the Institute of Statistical Mathematics
 
AISXAD = Annals of the Institute of Statistical Mathematics
Građa
Časopisčasopis|periodika
Cjeloviti sadržaj online

ANNALS of the Institute of statistical mathematics (AISM). - Tokyo : Institute of mathematical statistics : Kluwer Academic Publishers : Springer. - ; 26 cm
Opis prema vol.5. - 1988.-1998. Kluwer Academic Publishers, 1999.- Springer. - Izlazi 3 puta godišnje 1963.-. - Izlazi godišnje -1962.

Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2020. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.