Mathematical Control Theory / editors of the volume Czeslaw Olech, Bronislaw Jakubczyk, Jerzy Zabczyk
Ostali autori
Nakladnik
Warszawa : PWN, 1985
Materijalni opis
643 str. ; 25 cm
Napomena
Bibliografije uz radove.
Klasifikacijska oznaka
49-02 Research exposition (monographs, survey articles)
Jezik
engleski
Standardni broj
ISBN 83-01-05162-0
Građa
Knjigaknjiga

MATHEMATICAL Control Theory / editors of the volume Czeslaw Olech, Bronislaw Jakubczyk, Jerzy Zabczyk. - Warszawa : PWN, 1985. - 643 str. ; 25 cm. - (Banach Center Publications / Polish Academy of Sciences. Institut of Mathematics ; Vol. 14, 0137-6934)
Bibliografije uz radove.
ISBN 83-01-05162-0


Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2019. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.