Journal of mathematical fluid mechanics
Brojčani podaci
Vol.1, no.1 (1999)-
Nakladnik
Basel : Birkhauser Verlag, 1999-
Materijalni opis
24 cm
Napomena
Izlazi četvrtgodišnje.
 
Opis prema vol.3.
 
kupnja.
Jezik
engleski
Standardni broj
ISSN 1422-6928 = Journal of mathematical fluid mechanics
 
ISSN 1422-6952 = Journal of mathematical fluid mechanics
Građa
Časopisčasopis|periodika
Cjeloviti sadržaj online

JOURNAL of mathematical fluid mechanics. - Basel : Birkhauser Verlag, 1999-. - ; 24 cm
Opis prema vol.3. - Izlazi četvrtgodišnje.

Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2020. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.