Partial Differential Equations III : The Cauchy Problem. Qualitative Theory of Partial Differential Equations / Yu.V.Egorov ; M.A.Shubin (Eds.);[Translator: M. Grinfeld]
Partial Differential Equations III : The Cauchy Problem. Qualitative Theory of Partial Differential Equations / Yu.V.Egorov ; M.A.Shubin (Eds.);[Translator: M. Grinfeld]
Ostali autori
Nakladnik
Berlin [etc.] : Springer-Verlag, cop.1991
Materijalni opis
197 str. ; 24 cm
Napomena
ISBN 0-387-52003-1( New York, Berlin, Heidelberg).
 
Bibliografija iza poglavlja.
 
Kazala.
Klasifikacijska oznaka
35A05 General existence and uniqueness theorems
 
35Jxx Partial differential equations of elliptic type [See also 58J10, 58J20]
Jezik
engleski
Standardni broj
ISBN 3-540-52003-1
Građa
Knjigaknjiga

PARTIAL Differential Equations III : The Cauchy Problem. Qualitative Theory of Partial Differential Equations / Yu.V.Egorov ; M.A.Shubin (Eds.);[Translator: M. Grinfeld]. - Berlin [etc.] : Springer-Verlag, cop.1991. - 197 str. ; 24 cm. - (Encyclopaedia of Mathematical Sciences ; Vol. 32)
ISBN 0-387-52003-1( New York, Berlin, Heidelberg). - Bibliografija iza poglavlja. - Kazala.
ISBN 3-540-52003-1


Katalog
  • Upute
  • Katalog
  • Klasifikacijske oznake
  • Predmetni sustav
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige
Zaštićeno autorskim pravom ©1999.-2020. Knjižnice grada Zagreba i VIVaInfo d.o.o. Sva prava pridržana.