Czechoslovak mathematical journal
Brojčani podaci
Vol.19, no.1 (1969)-
Materijalni opis
25 cm
Napomena
Izlazi četvrtgodišnje.
 
1969-1997. izd. Czechoslovak Academy of Sciences, Mathematical Institute.
 
razmjena.
Jezik
engleski; francuski; njemački; ruski
Prethodni naslov
Standardni broj
ISSN 0011-4642 = Czechoslovak mathematical journal
 
ISSN 1572-9141 = Czechoslovak mathematical journal
Građa
Časopisčasopis|periodika
Cjeloviti sadržaj online

CZECHOSLOVAK mathematical journal. - Praha : Academy of Sciences of the Czech Republic, Mathematical Institute, 1969-. - ; 25 cm
1969-1997. izd. Czechoslovak Academy of Sciences, Mathematical Institute. - Izlazi četvrtgodišnje.

Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige