Matematični studii = Matematychni studii
Brojčani podaci
Vol.1, no.1 (1991)-
Nakladnik
Materijalni opis
30 cm
Napomena
Izlazi četvrtgodišnje.
 
Opis prema vol.10 (1998).
 
razmjena.
Jezik
engleski; ruski; ukrajinski
Standardni broj
ISSN 1027-4634 = Matematični studii
Građa
Časopisčasopis|periodika
Cjeloviti sadržaj online

MATEMATIČNI studii = Matematychni studii. - L'viv : L'vivs'kie matemativcnie tovaristvo, 1991-. - ; 30 cm
Opis prema vol.10 (1998). - Izlazi četvrtgodišnje.

Katalog
  • Upute
Usluge
  • Moja iskaznica | Za članove
Knjige